Ludzie o nas

- Parabuch 

Jedz Naturalnie

Droga przez mąkę / Dwójka Polskie Radio  

Dzień Dobry TVN

Onet.pl

Gość Niedzielny 

Rzeczpospolita

- Metro

- Into Passion 

- Na temat (1)

- Na temat (2)

- Marcin Meller – Naczelny Redaktor Polskiego Playboya
“Mój przyjaciel P.B., który zaraził mnie Camillerim, wyciągnął mnie również do Kuchni Dantego. Dwóch Włochów, mieszkających i pracujących w Warszawie, raz na jakiś czas w przypadkowych lokalach na mieście gotuje po kilka włoskich dań, a w przerwach między serwowaniem posiłków recytuje „Boską komedię” w oryginale, by następnie czytać jej polskie tłumaczenie, próbując zrozumieć jego sens. Kilkadziesiąt zebranych osób (które płacą po 40 zł za wieczór) pokłada się ze śmiechu, a przy okazji rodzą się najbardziej nieprzewidziane dyskusje”

- G.L. – byly dziennikarz
“Po prostu 2 kretyni”

- WhiteChocolateMoccha
“Jest środa godz. 23.45…właśnie wróciłam do domu, miało być o pysznych śledziach, które przyjechały do mnie w piątek z pomorza…ale nie, opowiem Wam o nich następnym razem. Teraz pod wpływem emocji o tym jak spędziłam dziś wieczór. Bosko!!!!!!!! … Przez 4 godziny udało nam się wymienić wszystkimi ploteczkami, popróbować smaków, posłuchać poezji Dantego, zarówno w wersji po włosku jak i po polsku (czytanej przez Włocha) więc śmiechu było co nie miara:)”

Celebracje

- G.L. – ten sam byly dziennikarz co wczesniej
“Powtarzam, bo mi się wydaje, że jeszcze to nie jest dostatecznie jasne: Alfredo i Leonardo to 2 kretyni. I wydaje mi się, że nawet nie przychodzą z Włoch!”

- Paleta Smaku
Alfredo i Leonadro z Kuchni Dantego zdecydowanie potwierdzają, że Włosi gotują pysznie, z luzem i poczuciem humoru. Lepienie z nimi kuleczek z ricotty i pecorino, mieszanie w patelniach czy bicie śmietany to była czysta przyjemność ;)

Via Giulia

- Dante Alighieri – mlody obiecujacy poeta z Wloch
“Na świecie po nich nie została sława, Prawda i litość równie gardzą nimi… Nie mówmy o nich; spojrzyj i idź dalej.”